Man Utd nie wyda fortuny na Sancho. Jest konkretna kwota

Stroje Manchesteru United
Stroje Manchesteru United fot. Nike

Transfer Jadona Sancho do Manchesteru United prawdopodobnie stanął pod znakiem zapytania. Czerwone Diabły nie zamierzają bowiem przeznaczyć na sprowadzenie reprezentanta Anglii więcej niż 50 milionów funtów – informuje Sky Sports.

Czytaj dalej…

20-latek od dłuższego czasu jest łączony z powrotem do Premier League i wydawało się, że wkrótce przeniesie się do Manchesteru United. Na chwilę obecną wydaje się to mało prawdopodobne ze względów finansowych.

Jak informuje Sky Sports, Borussia Dortmund oczekuje za swojego utalentowanego zawodnika ponad 100 milionów funtów, podczas gdy Manchester United jest przygotowany na wyłożenie co najwyżej połowy tej kwoty.

Czy negocjacje w tej sprawie będą kontynuowane? Zapewne tak. Władze Manchesteru United liczą, że uda im się przekonać niemiecki klub do znaczącego obniżenia oczekiwań finansowych. Wpływ na ewentualne decyzje podejmowane przez Borussię mogą mieć również informacje o spodziewanej przez klub stracie w wysokości 41 milionów funtów, wynikającej między innymi z zawieszenia rozgrywek i konieczności rozgrywania meczów bez udziału publiczności.

Komentarze