Man Utd ma konkretny plan względem Bruno Fernandesa

Bruno Fernandes (z lewej)
Bruno Fernandes (z lewej) fot. PressFocus

Manchester United jest na ostatniej prostej, aby sfinalizować transfer Jadona Sancho. Sternicy Czerwonych Diabłów celują też w transfer z udziałem Raphaela Varane’a. Tymczasem Fabrizio Romano donosi, że kolejnym priorytetem będzie przedłużenie kontraktu z Bruno Fernandesem

  • Manchester United ma plan, aby przedłużyć umowę z ofensywnym pomocnikiem
  • Nowy kontrakt z klubem z Old Trafford może niebawem podpisać Bruno Fernandes
  • Portugalczyk w styczniu minionego roku związał swoją przyszłość z angielską ekipą do 2025 roku

Man Utd chce przedłużyć umowę z reprezentantem Portugalii

Manchester United w ostatniej kampanii zakończył rozgrywki Premier League na drugiej pozycji za plecami Manchesteru City. Ponadto ekipa z Old Trafford rywalizowała z Villarreal w finale Ligi Europy, w którym ostatecznie przegrała. To tylko podrażniło ambicje sterników Czerwonych Diabłów.

Tymczasem po informacjach o zbliżających się wzmocnieniach wygląda na to, że angielski klub chce skupić się również na przedłużeniu kontraktów z zawodnikami z obecnej kadry.

“Kolejnym priorytetem Manchesteru United będzie nowa umowa dla Bruno Fernandesa. Po tym, jak Jadon Sancho stanie się najlepiej opłacanym zawodnikiem w klubie, zarząd klubu jest świadomy, że musi notować progres w rozmowach z Bruno w sprawie nowego kontraktu. Nowe wieści w tej sprawie spodziewane są w tym miesiącu” – napisał dziennikarz na Twitterze.

33-krotny reprezentant Portugalii trafił do Man Utd w styczniu minionego roku ze Sportingu Clube de Portugal. 26-latek zaliczył jak dotąd 80 meczów w koszulce Czerwonych Diabłów, w których zdobył 40 bramek.

Ofensywny pomocnik wygrał w trakcie swojej kariery Puchar Portugalii i dwa razy Puchar Ligii Portugalskiej. Indywidualnie Bruno Fernandes może pochwalić się koroną króla strzelców Ligi Europy, a ponadto został najlepszym zawodnikiem Manchesteru United za sezon 2019/2020.

Czytaj więcej: Porozumienie dotyczące Sancho potwierdzone przez Man Utd

Komentarze