Lucas Moura będzie gotowy na mecz z Chelsea

Mauricio Pochettino
Obserwuj nas w
fot. Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Mauricio Pochettino

Kontuzje to ostatnio duży problem w drużynie Tottenhamu. Opiekun Kogutów, Mauricio Pochettino potwierdził jednak, że przynajmniej część jego problemów kadrowych zostanie niedługo rozwiązana, gdyż na czwartkowy mecz w Carabao Cup gotowy ma być już Lucas Moura.

Czytaj dalej…

Harry Kane, Moussa Sissoko czy Victor Wanyama to zawodnicy, którzy ze względu na kontuzje nie mogą pomóc Tottenhamowi w nabjliższych tygodniach. Trener Kogutów, czyli Mauricio Pochettino, cieszy się jednak, że już w tym tygodniu do gry powinien wrócić Lucas Moura, który prawdopodobnie pojawi się na boisku podczas czwartkowego starcia w Carabao Cup.

– Mam nadzieję, że Lucas Moura będzie już na tyle dobrze się czuł, że wystąpi w meczu przeciwko Chelsea – zaczął trener Tottenhamu.

– On już trenuje z nami i jestem przekonany, że w czwartek będzie sprawny i gotowy – dodał.

– Nie wiem jednak czy wybiegnie on w podstawowej jedenastce czy wejdzie z ławki. Tę kwestię ustalimy dopiero przed meczem. Mam jednak nadzieję, że zobaczycie go na boisku – zakończył.

Przypomnijmy, że Lucas Moura wystąpił w tym sezonie w 28 spotkaniach, w których zdobył osiem goli i zanotował dwie asysty.

Komentarze