Kibice Liverpoolu
Kibice Liverpoolu fot. Sport Pictures

Liverpool wynegocjował obniżkę cen biletów

Wysokie ceny biletów piłkarskich na spotkania Ligi Mistrzów to często duży problem dla kibiców. Fani Liverpoolu mogą mieć jednak powody do radości. Klubowi z Anglii udało się bowiem wynegocjować z FC Porto obniżkę cen na mecz, który odbędzie się w kwietniu na Estadio do Dragao.

Czytaj dalej…

Początkowo klub z Portugalii żądał 85 euro za jeden bilet, który upoważniałby do wstępu na trybunę gości podczas ćwierćfinałowego meczu Ligi Mistrzów. Teraz oba kluby poinformowały jednak o porozumieniu, a cena została obniżona do 60 euro.

– LFC chciałby podziękować FC Porto za współpracę w zakresie cen biletów – możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu wydanym przez angielski zespół.

– Drużyny kontynuują współpracę w celu wynegocjowania jak najlepszy cen biletów dla swoich fanów także w przyszłości. Potrzebny jest dialog z innymi klubami, a także z całą organizacją, aby ustalić limit cenowy i ułatwić kibicom dostęp do spotkań w Lidze Mistrzów – napisano w dalszej części oświadczenia.

W tym miejscu warto wspomnieć, że z podobnymi problemami boryka się Manchester United. Czerwone Diabły podjęły nawet decyzję, że będą współfinansować bilety dla swoich fanów na wyjazdowy mecz z FC Barceloną. Strona hiszpańska ustaliła bowiem zaporową cenę w wysokości 102 funtów za jedną wejściówkę.

Komentarze