Legenda Man Utd krytycznie o Sancho. “Nie sądzę, żeby trenował poprawnie”

Konflik Jadona Sancho z Erikiem ten Hagiem trwa. W angielskich mediach ciągle słychać głosy w tej sprawie. Tym razem wypowiedział się Roy Keane, były kapitan Manchesteru United.

Jadon Sancho
Obserwuj nas w
IMAGO / Richard Callis Na zdjęciu: Jadon Sancho
  • Jadon Sancho wciąż pozostaje w konflikcie z Erikiem ten Hagiem
  • Piłkarz został odsunięty od składu, po tym jak publicznie skrytykował Holendra
  • Roy Keane, legenda Manchesteru United, stanął po stronie szkoleniowca

Jadon Sancho jest w konflikcie z Erikiem ten Hagiem. Afera rozpoczęła się od spotkania Manchesteru United z Arsenalem, na które piłkarz nie został powołany. Holenderski szkoleniowiec w rozmowie z dziennikarzami zdradził, że nie chodzi tylko o dyspozycję sportową zawodnika, ale też inne zachowania. Sancho odpowiedział oświadczeniem w mediach społecznościowych, co jeszcze bardziej zaostrzyło złe relacje. Teraz w tej sprawie wypowiedział się Roy Keane, legendarny kapitan Manchesteru United.

– Nie sądzę, żeby [Sancho] trenował odpowiednio. Nie mam problemu z jego osobowością. Wszyscy jesteśmy inni. Ludzie mówią, że w mediach nie można nic powiedzieć o zawodnikach, ale tak, możemy wysyłać sygnały – stwierdził Keane.

– Byłem w szatniach, gdzie wchodzili chłopaki i mówili: “Przepraszam, popełniłem błąd”, szybko o tym zapominano. Jeśli zawodnik pokaże, że troszczy się o innych i jest człowiekiem, wszystko jest w porządku Szybko ruszamy dalej – dodał.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze