Lampard oficjalnie menedżerem Chelsea

Frank Lampard
Frank Lampard fot. SPORT PICTURES

Frank Lampard został nowym menedżerem Chelsea FC. Były reprezentant Anglii i były piłkarz The Blues zastąpił na tym stanowisku Maurizio Sarriego.

Czytaj dalej…

41-latek związał się z klubem z zachodniego Londynu umową na trzy lata. Lampard trafi do Chelsea z Derby County, które prowadził w ostatniej kampanii.

– Jestem bardzo szczęśliwy z tego, że wracam do Chelsea jako główny menedżer. Wszyscy znają moją miłość do tego klubu i historię, która nas dzieli. W każdym razie już teraz skupiam się na przygotowaniach do nadchodzącego sezonu. Jestem w Chelsea po to, aby ciężko pracować, co może przynieść sukces klubowi. Już nie mogę się doczekać, kiedy będę mógł zacząć swoją pracę – rzekł nowy opiekun londyńczyków cytowany przez oficjalną stronę The Blues.

Na temat zatrudnienia Lamparda głos zabrała także Marina Granovskaia, reprezentująca władze angielskiego klubu.

– Z wielką przyjemnością witamy Franka w roli menedżera głównego Chelsea. Frank ma niezwykłą wiedzę na temat klubu i rozumie jego specyfikę. W poprzednim sezonie udowodnił, że jest aktualnie jednym z najbardziej utalentowanych młodych trenerów – powiedziała 44-latka.


Komentarze