Lampard i Zidane w kolejce do zastąpienia Sarriego

Frank Lampard i John Terry
Frank Lampard i John Terry fot. Przemysław Mamczak

Według najnowszych doniesień mediów dwoma najpoważniejszymi kandydatami do zastąpienia Maurizio Sarrriego w Chelsea FC wydają się Zinedine Zidane i Frank Lampard. Stacja Sky Sports podała informacje w tej sprawie.

Czytaj dalej…

Zarząd klubu z zachodniego Londynu jest podobno bardzo zaniepokojony ostatnimi wynikami w wykonaniu piłkarzy The Blues. Jednocześnie władze klubu są świadome skali problemu, jaki ma miejsce w Chelsea.

Przypomnijmy, że londyńczycy stracili 10 goli w dwóch meczach ligowych przeciwko AFC Bournmeouth i Man city. Z kolei w miniony poniedziałek Chelsea przegrała w Pucharze Anglii z Man Utd.

Szykują się zmiany w szeregach The Blues?

W związku z powyższym spekuluje się, że decydenci londyńskiego klubu są w trakcie poszukiwania nowego trenera. Bez pracy pozostaje obecnie Francuz Zidane, który po zakończeniu poprzedniej kampanii rozstał się z Realem Madryt, wygrywając z tą ekipą trzy razy z rzędu Ligę Mistrzów.

Inną opcją braną pod uwagę przez władze Chelsea ma być natomiast żywa legenda klubu ze Stamford Bridge w osobie Lamparda. Anglik aktualnie jest menedżerem Derby County, z którym walczy o awans do Premier League w trakcie trwającego sezonu.

Sky Sports podkreśla też, że jeśli zostanie podjęta decyzja o zwolnieniu Włocha Sarriego, to jego obowiązki tymczasowo będzie miał przejąć Gianfranco Zola.

Komentarze