Sadio Mane
Sadio Mane fot. Grzegorz Wajda

Mane z pozytywnym testem na COVID-19

Sadio Mane według doniesień Sky Sports News miał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19. Senegalczyk został natychmiast poddany domowej kwarantannie zgodnie z obowiązującymi w Anglii wytycznymi sanitarnymi.

Czytaj dalej…

Sadio Mane w związku z powyższym nie weźmie udziału w meczu o mistrzostwo Premier League, w którym Liverpool FC zmierzy się z Aston Villą. Przypomnijmy, że ekipa Juergena Kloppa swoje spotkanie ma rozegrać w niedzielę o godzinie 20:15.

Ofensywny zawodnik The Reds zagrał w ostatnim poniedziałkowym meczu Liverpoolu, w którym jego zespół wygrał 3:1 z Arsenalem FC. Mane strzelił jednego z gola dla teamu z Anfield Road.

Sky Sports podaje, że Senegalczyk wykazywał niewielkie objawy wirusa. W każdym razie z oficjalnego komunikatu Liverpoolu wynika, że piłkarz czuje się już dobrze. Odnotujmy, że na początku tego tygodnia kolega Mane z drużyny Thiago Alcantara również miał pozytywny wynik testu na COVID-19.

“Sadio Mane uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19 i obecnie poddaje się samoizolacji zgodnie z niezbędnymi wytycznymi” – poinformował mistrz Anglii w oficjalnym oświadczeniu.

“Napastnik, który zagrał i strzelił gola w wygranym 3:1 poniedziałkowym meczu z Arsenalem FC, wykazywał niewielkie objawy wirusa, ale ogólnie czuje się zdrowy” – czytamy dalej.

Komentarze