Kluczowy zawodnik Arsenalu zgadza się na przedłużenie umowy

Fabrizio Romano informuje, że Martin Odegaard wysłał pozytywną odpowiedź na ofertę Arsenalu w sprawie przedłużenia kontraktu. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie obie strony podpiszą stosowne dokumenty.

Martin Odegaard
IMAGO / Zac Goodwin Na zdjęciu: Martin Odegaard
  • Arsenal pracuje nad przedłużeniem umowy z Odegaardem
  • Piłkarz zaakceptował ofertę Kanonierów
  • Złożenie podpisów na nowym kontrakcie to już kwestia czasu

Odegaard wkrótce przedłuży kontrakt z Arsenalem

Arsenal w ostatnich miesiącach pracuje nie tylko nad wzmocnieniami drużyny, ale również nad zabezpieczeniem obecnej kadry przedłużając umowy z kluczowymi zawodnikami. Teraz Kanonierzy skupiają się na prolongowaniu kontraktu z Martinem Odegaardem, o czym informują różne media.

Odegaard trafił do Arsenalu przed dwoma laty i szybko stał się istotnym zawodnikiem Kanonierów. Jednak jego obecna umowa wygasa w 2025 roku, co w krótkim czasie mogłoby wywołać liczne spekulacje na temat jego przyszłości.

Fabrizio Romano informował kilka dni temu, że ekipa z północnego Londynu pracuje nad przedłużeniem umowy Norwega. Teraz włoski dziennikarz przekazuje nowe informacje w tej sprawie. – Arsenal otrzymał pozytywną odpowiedź od Odegaarda i jego otoczenia. Uważa się, że porozumienie jest już tylko kwestią czasu. Zawodnik chce zostać – donosi Romano.

Zobacz również: PSG uhonoruje Verrattiego. Klub hucznie pożegna gwiazdę

Komentarze