Juergen Klopp
Juergen Klopp fot. Grzegorz Wajda

Klopp: Wiedzieliśmy, żę to będzie trudny mecz

– Moi piłkarze pokazali dużą determinację oraz wspaniałą. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że przed nami trudne zadanie – powiedział Juergen Klopp podczas konferencji prasowej.

Czytaj dalej…

Liverpool FC pokonał na wyjeździe Southampton FC 3:1 (1:1) w piątkowym meczu 33. kolejki angielskiej ekstraklasy. Juergen Klopp skomentował po tym starciu, że było to bardzo trudne spotkanie dla jego drużyny.

– Moi piłkarze pokazali dużą determinację oraz wspaniałą mentalność. Wiedzieliśmy, że Southampton bardzo się zmieniło od naszego ostatniego spotkania. Wszyscy myśleli, że będzie to dla nas łatwe spotkanie i trzy punkty mamy w kieszeni. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że przed nami trudne zadanie – ocenił szkoleniowiec Liverpoolu FC.

– Każda nasza strata piłki kończyła się kontratakiem rywali, co stawiało nas w niekomfortowej sytuacji. Przeciwnikom udało się strzelić gola, na co absolutnie zasłużyli. Dopiero po jakimś czasie udało nam się zacząć grać swoją piłkę i wygrać – dodał.

Ekipa The Reds zajmuje obecnie pierwsze miejsce w tabeli i ma na koncie 82 punkty. W następnej kolejce zmierzy się u siebie z Chelsea FC.

Komentarze