Klopp: Presja jest większa

Kibice Liverpoolu
Kibice Liverpoolu fot. Sport Pictures

Menedżer Liverpoolu Juergen Klopp przyznał, że po remisie na Old Trafford z Manchesterem United, presja na jego drużynę zwiększyła się, ale nie zamierza porównywać się z Manchesterem City.

Czytaj dalej…

Liverpool po niedzielnym spotkaniu nadal prowadzili w ligowej tabeli, ale ma już tylko jeden przewagi nad Manchesterem City.

– Oczywiście, jest presja. Właściwie, z mojego punktu widzenia jest to bardzo pozytywna presja, ale ja nie muszę grać. Tylko tutaj siedzę i mówię głupie rzeczy, więc to proste – powiedział Klopp.

– Wszyscy musimy uczyć się w takich sytuacjach. Jedynym sposobem, w jaki możemy to zrobić jest pasja. Ten klub, serca i dusza tego klubu, jest pasją – kontynuował.

– W środę wieczorem mamy kolejną szansą (u siebie z Watford), potem są derby, które zawsze są bardzo emocjonalnym meczem, więc ponownie możemy mówić o pasji. W ostatnich spotkaniach było wiele remisów, ale mimo to jesteśmy tam, gdzie jesteśmy, więc idźmy dalej – dodał.

– Ludzie mogą powiedzieć, że Manchester City radzi sobie lepiej, ale nie porównujemy się z nimi, ponieważ musimy zdobyć punkty na swój sposób. Są różne sposoby, aby odnieść sukces i jak dotąd go osiągamy. To w 100 procentach jest prawdą – powiedział Klopp.

Komentarze