Juergen Klopp
Juergen Klopp fot. Grzegorz Wajda

Klopp: Pierwsza godzina gry była imponująca

Menedżer Liverpoolu Juergen Klopp nie miał większych uwag do swoich podopiecznych po wygranej z Norwich City 4:1 w spotkaniu inauguracyjnej kolejki Premier League.

Czytaj dalej…

The Reds wszystkie bramki na Anfield zdobyli jeszcze w pierwszej połowie.

– Pierwsza godzina gry była imponująca. Nie jestem jednak zaskoczony tym, że Norwich wykorzystało naszą chwilę słabości – wyznał Klopp dla oficjalnego serwisu osiemnastokrotnych mistrzów Anglii.

– Przez długi czas radziliśmy sobie naprawdę dobrze. Robiliśmy to, co musieliśmy. Mogliśmy zdobyć więcej bramek, zwłaszcza po przerwie. Straciliśmy jednak koncentrację i wtedy straciliśmy również gola – podkreślił Niemiec.

– Rywale mieli dość ryzykowne ustawienie, ale potrafili to wykorzystać w momencie, gdy straciliśmy trochę rozpędu. Musieliśmy się nawet bronić w końcowych fragmentach meczu. Podobało mi się jednak tempo spotkania, pasja gry i zaangażowanie – zaznaczył opiekun The Reds.

– Wszystko generalnie było dobrze. Graliśmy z przeciwnikiem, który sprawi problemy niejednej drużynie. Byli bezczelni jak diabli, ale dobrze się bawiłem. Nie byłem jednak zaskoczony ich postawą – podsumował Klopp.

Komentarze