Klopp: Manchester United to teraz zupełnie inny zespół

Juergen Klopp
Juergen Klopp fot. Grzegorz Wajda

Liverpool FC zagra na wyjeździe z Manchesterem United w niedzielnym meczu 27. kolejki Premier League. Jurgen Klopp, menedżer The Reds, powiedział, że w porównaniu do ich ostatniego spotkania drużyna Czerwonych Diabłów gra teraz znacznie lepiej i jest zupełnie innym zespołem.

Czytaj dalej…

– To będzie wielki i trudny mecz. Rywale są silni pod względem fizycznym i dobrze grają w obronie oraz ataku. Strzelili doskonałego gola przeciwko Chelsea i mają dużą pewność siebie. Postaramy się osiągnąć dobry wynik – powiedział Klopp, cytowany przez BBC.

Niemiecki szkoleniowiec został zapytany, jak bardzo będzie różniło się te spotkanie od tego rozegranego w grudniu na Anfield? – Oni przechodzili wtedy trudny czas, ale znaleźli rozwiązanie i wszystko się zmieniło – odpowiedział.

– Widzimy Pogbę, który jest w świetnej formie. Cała drużyna jest pewna siebie, a to robi dużą różnicę. Czasem potrzeba zmian, a w tym wypadku to była zmiana menedżera. To jest teraz inna drużyna, ale to nadal jest Manchester United, który potrafi się głęboko bronić i w kluczowych momentach wywierać presję na rywalach – stwierdził.

Czerwone Diabły zajmują czwarte miejsce w ligowej tabeli z punktami na koncie. Natomiast The Reds mają 65 oczek i plasują się na drugiej pozycji. Początek niedzielnego spotkania na Old Trafford już o godzinie 15.05.

Komentarze