Klopp: Keita potrzebuje czasu

Juergen Klopp rozdaje autografy
Obserwuj nas w
fot. ASInfo Na zdjęciu: Juergen Klopp rozdaje autografy

Jego transfer był jedną z największych operacji finansowych w historii Liverpoolu. Naby Keita, bo o nim mowa, w ostatnich tygodniach nie miał jednak zbyt wielu okazji na zaprezentowanie swojej wartości. Kilka słów o jego formie, a także o jego potencjalne, powiedział ostatnio Jürgen Klopp, trener The Reds.

Czytaj dalej…

– Bardzo się cieszę, że mamy go w składzie. To fantastyczny zawodnik i nie mogę doczeka się jego występów w przyszłości. On ma wielki potencjał – powiedział menedżer Liverpoolu.

– Keita mógłby jednak być bardziej pewny siebie na boisku. On nie jest teraz tym samym zawodnikiem, którym cały piłkarski świat zachwycał się w Lipsku. Musimy jednak pamiętać, że on dopiero się adaptuje do angielskich boisk. Tak to po prostu jest. Zwłaszcza, że na początku sezonu doznał kontuzji – dodał.

– Każdego dnia widzę go na treningach i wiem jak wielki może mieć wpływ na naszą grę. Nie mam wątpliwości, że jest zawodnikiem wybitnym, ale potrzeba mu jeszcze trochę czasu – zakończył.

Przypomnijmy, że Naby Keita spędził w tym sezonie na boisku 885 minut, na co złożyło się 14 występów w Premier League, trzy w Lidze Mistrzów oraz jeden w EFL Cup. Do Liverpoolu przeniósł się w lipcu 2018 roku.

Komentarze