Kane: Musimy być dojrzalsi

Harry Kane
Harry Kane fot. Grzegorz Wajda

Harry Kane, najlepszy strzelec Tottenhamu Hotspur, w rozmowie ze stacją Sky Sports opowiedział o tym, czego jego zdaniem brakuje w londyńskim zespole, a także odniósł się w kilku słowach do najbliższego starcia z Borussią Dortmund.

Czytaj dalej…

– Każdy zespół, czy to w Anglii czy w Europie, z roku na rok jest coraz mocniejszy. Dla nas, jako Tottenhamu, najważniejsze jest, żeby nie stracić dystansu do światowej czołówki – zaczął angielski napastnik.

– W ostatnich czterech czy pięciu latach osiągnęliśmy wyższy poziom, niż pierwotnie oczekiwano od naszego zespołu. Oznacza to, że kroczymy dobrą ścieżką – dodał.

– Mam nadzieję, że niedługo uda nam się wejść na ten ostateczny, najwyższy poziom, który potwierdzimy zdobyciem krajowych i międzynarodowych trofeów. Być może potrzebujemy na to jeszcze kilku lat, ale liczę, że uda nam się to osiągnąć znacznie wcześniej – kontynuował Kane.

Zawodnik Tottenhamu odniósł się także bezpośrednio do nadchodzącego meczu Ligi Mistrzów z Borussią Dortmund.

– Musimy być dojrzali, gdyż gramy z dala od domu z bardzo dobrym zespołem. Ich stadion to twierdza, ale pokażemy, że nie straszne są nam żadne trybuny – zakończył.

Komentarze