Jaki plan ma Sancho? Anglik podjął ważną decyzję

Czy Jadon Sancho w końcu postanowił skoncentrować się wyłącznie na piłce? Jego dzisiejsza decyzja może na to wskazywać. Anglik dezaktywował swoje konto na Instagramie.

Jadon Sancho (Manchester United)
Obserwuj nas w
IMAGO / Ricardo Larreina Amador Na zdjęciu: Jadon Sancho (Manchester United)
  • Jadon Sancho nie notuje najlepszego okresu w swojej karierze
  • Anglik wdał się w konflikt z trenerem Manchesteru United i stracił miejsce w kadrze
  • Czy 23-latek właśnie postanowił skoncentrować się wyłącznie na grze w piłkę?

Manchester United. Sancho chce skupić się wyłącznie na futbolu?

Jadon Sancho pozostaje w konflikcie z Erikien ten Hagiem. Spór, w jaki Anglik wdał się ze swoim trenerem poskutkował odsunięciem go od drużyny. Czy 23-latek zamierza wrócić do gry? Być może właśnie wykonał pierwszy krok w tym kierunku.

Chociaż przez wielu działanie Jadona Sancho może zostać określone jako nieistotne, to, co dzisiaj zrobił Anglik ma szansę pozytywnie wpłynąć na jego karierę. Zawodnik Manchesteru United postanowił dezaktywować swoje konto na Instagramie, a więc tym samym odciąć się od mediów społecznościowych.

Jeżeli Sancho faktycznie skoncentruje się na treningach, istnieje duża szansa, że przywróci swoją karierę na odpowiednie tory. Jednak przed 23-latkiem dużo pracy. Napastnik może zostać włączony do kadry United, ale tylko wtedy, gdy postanowi przeprosić Erika ten Haga. W pomoc w rozwiązaniu tego konfliktu chce zaangażować się nawet Professional Footballers’ Association.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze