Gerrard: mamy mocną drużynę z utalentowanymi zawodnikami

Steven Gerrard
PressFocus Na zdjęciu: Steven Gerrard

Trener Aston Villi Steven Gerrard nie ukrywał zadowolenia po pierwszych dniach wspólnych treningów z nowymi zawodnikami. Szkoleniowiec Villi jest mocno skupiony na sobotnim meczu jego drużyny z Brighton.

  • Steven Gerrard ma za sobą pierwsze treningi z zawodnikami Aston Villi
  • Anglik chce przyjrzeć się dokładnie wszystkim zawodnikom
  • W zimie planowane są transfery do klubu

Gerrard liczy na wzmocnienia podczas zimowego okienka

W sobotnim spotkaniu z Brighton, Aston Villa będzie chciała przerwać serię pięciu meczów przegranych z rzędu. 41-latek najbliższe tygodnie chce spędzić na ocenie swojego składu, aby określić cele transferowe na zimowe okienko.

– Chcę przyjrzeć się każdemu zawodnikowi i zobaczyć, gdzie potrzebujemy wzmocnień. Wszyscy wiedzą, że w drużynie jest wiele talentów. Ale trochę czasu zajmie dogłębna analiza wszystkich zawodników – uważa Gerrard.

– Mam teraz sześć tygodni na to, aby skoncentrować się na naszych potrzebach. Nie mamy dużo czasu, więc ważne jest, aby gracze byli skoncentrowani i w pełni poświęcili się drużynie – dodał nowy szkoleniowiec Aston Villi.

Aston Villa po dotychczasowych jedenastu meczach w rozgrywkach Premier League sklasyfikowana jest na szesnastym miejscu w tabeli z 10 punktami na swoim koncie.

Czytaj także: Gerrard nazwany zdrajcą. Fani są na niego wściekli

Komentarze