Unai Emery
Unai Emery fot. Michał Świerżyński

Emery: To dla nas duży test, ale musimy wygrać

Menedżer Arsenalu Unai Emery docenia potencjał SSC Napoli przed pierwszą konfrontacją w 1/4 finału rozgrywek Ligi Europy.

Czytaj dalej…

– Myślę, że szanse są 50 na 50 procent. SSC Napoli ma wielką historię, taką jak my, zajmuje drugie miejsce w tabeli Serie A i dobrze radziło sobie w grupie Ligi Mistrzów – wyznał Emery dla stacji Sky Sports Italia.

– Przed nami trudne zadanie i musimy grać konsekwentnie grać w dwóch spotkaniach. To będzie mecz na najwyższym poziomie, a my właśnie takie chcemy grać. To dla nas duży test. Chcemy grać z najlepszymi i SSC Napoli jest taką drużyną – komplementował wicemistrzów Włoch baskijski szkoleniowiec.

– Musimy wygrać, ale nie możemy zmarnować swoich okazji na zdobycie goli. To będzie najważniejsze. Mam wielki szacunek dla każdego trenera, a Ancelotti jest jednym z najlepszych. Jego kariera jest niesamowita – podkreślił opiekun Kanonierów.

– Musimy być bardzo konkurencyjni przez 90 minut. Naszym celem jest zwycięstwo z czystym kontem. Zapowiada się bardzo dobre spotkanie – podsumował Emery.

Komentarze