Aaron Ramsey
Aaron Ramsey fot. Abaca / Hepta / SPORT PICTURES

Emery: Mam wyzwanie dla Ramseya

Trener Arsenalu, Unai Emery rzucił wyzwanie Aaronowi Ramseyowi. Opiekun Kanonierów chce, aby Walijczyk dał z siebie w końcówce sezonu jak najwięcej i w taki oto sposób godnie pożegnał się z fanami londyńskiego klubu.

Czytaj dalej…

– Aaron Ramsey gra ostatnio fantastycznie. Jego postawa jest zdumiewająca zarówno podczas oficjalnych spotkań jak i na treningu. On daje z siebie wszystko dla Arsenalu w tym sezonie – zaczął Emery.

– Wiem, że nie jest mu łatwo utrzymać takie tempo, kiedy wiadomo, że odjedzie do Juventusu, ale Aaron zachowuje się jak profesjonalista w każdym aspekcie – dodał.

– Ostatnio z nim rozmawiałem i zaproponowałem mu małe wyzwanie. Chcę, aby w ostatnich, najważniejszych meczach dał z siebie wszystko – kontynuował Emery.

– Aaron musi zakończyć ten sezon w wielkim stylu, żeby w piękny sposób pożegnać się z kibicami. Póki co jest na dobrej drodze – podsumował opiekun Kanonierów.

Aaron Rasmey rozegrał w tym sezonie 38 spotkań, w których strzelił 6 gol i zanotował 8 asyst. Zawodnik latem przejdzie do Juventusu.

Komentarze