Dobra passa Leicester City

Jamie Vardy
PressFocus Na zdjęciu: Jamie Vardy

W spotkaniu dziewiątej kolejki Premier League Brentford FC przegrało u siebie z Leicester City 1:2 (0:1). Tym samym podopieczni Brendana Rodgersa są niepokonani na krajowym podwórku od ponad jednego miesiąca.

Mecz pomiędzy Brentford FC i Leicester City rozpoczął się zdecydowanie lepiej dla Lisów. Goście objęli prowadzenie w 14. minucie. Autorem bramki był Youri Tielemans, który kapitalnie przymierzył zza pola karnego. Jamie Vardy i spółka od tego momentu byli bliżej zainkasowania trzech oczek.

Po godzinie gry beniaminek wyrównał. Gola zdobył Mathias Jensen, któremu z rożnego asystował Mathias Jorgensen. W 73. minucie było już 2:1 dla Leicester City. Patson Daka zagrał do Jamesa Maddisona, któremu pozostało skierować piłkę do pustej bramki beniaminka.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i przyjezdni triumfowali 2:1. W tym momencie gospodarze zajmują 12. miejsce (12 punktów). Z kolei goście są na dziewiątej lokacie (14 oczek).