“Ferguson wyrzuciłby go z zespołu”. Były piłkarz Man Utd krytykuje Jadona Sancho

W Manchesterze United trwa spory konflikt na linii Jadon Sancho - Erik ten Hag. O całej tej sytuacji postanowił się wypowiedzieć Dimitar Berbatow, były zawodnik "Czerwonych Diabłów" na łamach dziennika "THe Sun".

Jadon Sancho
IMAGO / USA TODAY Network Na zdjęciu: Jadon Sancho
  • Jadon Sancho jest skonfliktowany z Erikiem ten Hagiem
  • O całej tej sytuacji wypowiedział się Dimitar Berbatow
  • Bułgar twierdzi, że Anglik za czasów sir Alexa Fergusona zostałby wyrzucony z zespołu

Dimitar Berbatow o konflikcie Jadona Sancho z Erikiem ten Hagiem

Relacje Jadona Sancho z Erikiem ten Hagiem są napięte tak naprawdę od dłuższego czasu. Zawodnik Manchesteru United dał upust swym emocjom, kiedy w spotkaniu z Arsenalem nie znalazł się w kadrze meczowej. Anglik z tego powodu został odsunięty od pierwszej drużyny “Czerwonych Diabłów”, a swoje zdanie nt. tej sytuacji wyraził Dimitar Berbatow w rozmowie z “The Sun”.

– Gdyby Jadon Sancho zrobił coś takiego, kiedy menadżerem był sir Alex Ferguson, to wyleciałby z drużyny. Nikt nie jest większy niż klub. Ten Hag pokazał, że potrafi być silny, gdy wymaga tego sytuacja. Tak było w przypadku Cristiano Ronaldo. To menadżer, który wie, czego chce i jest gotowy poświęcić największe gwiazdy. Nie obawia się, że ubrudzi sobie ręce w takich sytuacjach. Jest w końcu menadżerem, ma dowodzić i mieć autorytet – powiedział Bułgar.

– Ten Hag miał prawo opowiedzieć, dlaczego podjął konkretne decyzje. Jeśli Sancho nie trenował dobrze, to właśnie dlatego nie znalazł się w zespole. Sancho nie powinien wyjaśniać sprawy w mediach społecznościowych, a zamiast tego pójść prosto do gabinetu menadżera i powiedzieć, że dawał z siebie wszystko, a następnym razem spróbuje się jeszcze poprawić – dodał były piłkarz Manchesteru United.

Komentarze