Chelsea podniesie ceny biletów w przyszłym sezonie

Kibice Chelsea
PressFocus Na zdjęciu: Kibice Chelsea

Fani Chelsea w przyszłym sezonie zapłacą za bilety prawie trzykrotnie więcej niż dotychczas. Nowe ceny dotyczą jednej z trybun, która zostanie mocno zmodernizowana.

  • Chelsea znacząco podniesie ceny biletów w nowym sezonie
  • Wszystko z powodu modernizacji trybuny
  • Kibice nie ukrywają swojego niezadowolenia z powodu tej decyzji

Kibiców Chelsea czekają spore podwyżki cen za bilety

Górny poziom trybuny West Stand zostanie zmodernizowany. Pojawią się tam nowe bary, punkty gastronomiczne i ekrany telewizyjne. Wiąże się to jednak z kosztami dla kibiców, którzy w przypadku chęci zachowania swoich miejsc z bieżącego sezonu, będą musieli się trochę wykosztować.

Obecna cena 1250 funtów zostanie podniesiona do 3900 funtów za miejsce. Fani Chelsea po tym jak dowiedzieli się o planowanych podwyżkach, szybko wyrazili swoje niezadowolenie w mediach społecznościowych.

“To nie może być prawda, na pewno jest tutaj jakaś literówka. To jakieś szaleństwo” – pisali kibice za pośrednictwem Twittera.

Klub tłumaczy, że zmiany musiały zostać wprowadzone w celu zapewnienia lepszego komfortu podczas oglądania spotkań i rozwiązaniu problemów, które były wcześniej zgłaszane przez fanów. Ciekawe jednak, ilu kibiców będzie stać na wykupienie sobie miejsc na stadionie w nowej cenie.

Czytaj także: Conor Gallagher zmartwiony swoją sytuacją w Chelsea

Komentarze