Kante i James trenują na pełnych obrotach

N'Golo Kante i Reece James
N'Golo Kante i Reece James PressFocus

Chelsea w najbliższy weekend zmierzy się na wyjeździe z Brentfordem. Menedżer Thomas Tuchel we wtorek otrzymał dobre wiadomości, bowiem gotowi do występu w tym spotkaniu będą N’Golo Kante i Reece James.

  • N’Golo Kante i Reece James wrócili we wtorek do normalnych treningów z zespołem Chelsea
  • Francuz przebywał ostatni na izolacji, natomiast Anglik zmagał się z urazem kostki
  • Obaj powinni być gotowi do występu w sobotnim meczu z Brentfordem

Chelsea silniejsza na mecz z beniaminkiem

Kante we wtorek wrócił do normalnych treningów z zespołem, po tym jak ostatnio pauzował z powodu kwarantanny związanej z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa. Z kolei James zmagał się ostatnio z kontuzją kostki, która nie pozwoliła mu wziąć udziału w zgrupowaniu reprezentacji Anglii. Zawodnik jest już jednak w pełnym treningu.

“Dwóch kluczowych zawodników powróciło do treningów Chelsea, aby zapewnić Thomasowi Tuchelowi oczekiwanie wzmocnienie przed sobotnim wyjazdem do Brentford” – czytamy w komunikacie klubu.

“Kante powrócił do pełnych treningów w Cobham po okresie samoizolacji, podczas gdy Reece James również uczestniczył w zajęciach po wycofaniu się ze składu reprezentacji Anglii w ubiegłym tygodniu z powodu kontuzji kostki, której doznał w meczu z Manchesterem City” – dodano.

W zajęciach nie uczestniczyli natomiast Christian Pulisić i Romelu Lukaku. Pierwszy cały czas wraca do zdrowia po urazie kostki, natomiast drugi narzeka na problemy mięśniowe po występie w reprezentacji Belgii.

Zobacz także: Chelsea otwarta na odzyskanie Hazarda

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 16. października 2021 18:29.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze