Championship: Ostatnie transfery

SkyBet Champipnship
Obserwuj nas w
Na zdjęciu: SkyBet Champipnship

Drużyny z The Championship były bardzo aktywne w ostatnich godzinach zimowego okresu transferowego i sfinalizowały w tym czasie kilkanaście transferów. Po trzech zawodników zatrudniły Sheffield Wednesday, West Bromwich Albion oraz Aston Villa.

Czytaj dalej…

Villans oprócz Tyrona Mingsa, o którego transferze pisaliśmy wcześniej wypożyczyli ze Swansea City pomocnika Toma Carrolla, a także kupili z Caen obrońcę Frederika Guilberta, którego jednak wypożyczyli do końca sezonu z powrotem do francuskiego klubu.

West Brom wypożyczyło natomiast Jeffersona Montero (ze Swansea), Jacoba Murphy’ego (Newcastle) i Stefana Johansena (Fulham). Sowy natomiast kupiły z kolei obrońcę Wolve Dominika Iorfę, a także wypożyczyły z Newcastle pomocnika Rolando Aaronsa i obrońcę Achrafa Lazaara.

Po dwóch nowych piłkarzy trafiło do Wigan Athletic oraz Nottingham Forest. Latics wypożyczyli z Evertonu pomocnika Beniego Baningime oraz z Sheffield United napastnika Leona Clarke’a. Forest z kolei wypożyczyli od Wolves napastnika Leo Bonatiniego, a z AS Monaco pomocnika Pele.

Do końca sezonu w Derby County grać będzie pomocnik Leicester City Andy King, a Callum Connolly z Evertonu został wypożyczony do Bolton Wanderers. Scott Hogan z Sheffield United przez resztę obecnych rozgrywek będzie reprezentował Aston Villę, a obrońca klubu z Birmingham James Bree trafił natomiast do Ipswich Town.

Kontrakt z Hull City ważny do końca sezonu podpisał natomiast obrońca Liam Ridgewell, który w ubiegłym roku grał w amerykańskiej MLS w barwach Portland Timbers.

Komentarze