Championship: Norwich liderem, grali Polacy

Kamil Grosicki

Norwich City wygrało w sobotę na wyjeździe z Millwall 3:1 i po dniu przerwy powróciło na fotel lidera The Championship. Punkty straciły znajdujące się za to w strefie barażowej Middlesbrough, które zremisowało z Wigan oraz Bristol City, które wywiozło remis 1:1 z Preston.

Ważne spotkanie wygrało Hull City Kamila Grosickiego (90 minut gry), które pokonało Birmingham City 2:0 i awansowało na dziesiąte miejsce, doganiając The Blues oraz Nottingham Forest, które z kolei uległo 0:2 Stoke City.

Gorycz porażki musieli za to przełknąć Paweł Wszołek (77 minut gry), Bartosz Białkowski i Paweł Olkowski, bowiem QPR przegrało 0:3 z Brentford, Ipswich uległo 1:2 Reading, a Bolton Wanderers przegrali 0:2 ze Swansea City.