Chalobah: Rudiger zawsze się mną opiekował

Antonio Rudiger
Pressfocus Na zdjęciu: Antonio Rudiger

Obrońca Chelsea Trevoh Chalobah podczas rozmowy z oficjalną stroną internetową klubu przyznał, że jego starszy kolega z drużyny Toni Rudiger był kluczem do jego aktualnej dyspozycji w bieżącym sezonie.

  • Chalobah podkreślił, że Rudiger od początku jego przygody z Chelsea mocno się nim opiekował
  • Defensor docenia możliwość gry w jednym bloku defensywnym z Thiago Silvą
  • Chalobah cieszy się z możliwości rozwoju w tak wielkim klubie jak The Blues

Młody defensor przedłużył kontrakt z Chelsea

Chalobah w bieżącym sezonie jest podstawowym zawodnikiem drużyny Chelsea. W piątek zawodnik podpisał nowy, długoterminowy kontrakt z ekipą z Londynu.

Mój menedżer zawsze mówił mi, żebym po prostu cieszył się z gry w piłkę. Teraz moja radość z gry jest taka sama, jak wtedy gdy miałem osiem lat. Cieszę się chwilą, ciężko pracuję i wierzę w swoje możliwości – mówił defensor podczas rozmowy z oficjalną stroną internetową klubu.

Kiedy trafiłem do Chelsea, Rudiger był pierwszą osobą, która się mną zaopiekowała. Od początku wierzył w moje umiejętności. Cieszę się, że jako młody zawodnik mam przy sobie takiego mentora – dodał Chalobah.

W dalszej fazie rozmowy z oficjalną stroną internetową klubu Chalobah podkreślił, że cieszy się, iż może w jednym bloku defensywnym występować razem z Thiago Silvą. – To jeden z najlepszych obrońców na świecie. Gdy byłem młodszy, zawsze się na nim wzorowałem. Dobrze jest móc się uczyć gry w piłkę od takich graczy –zakończył.

Czytaj także: Antonio Rudiger wyśmiał nową ofertę Chelsea

Komentarze