“Ten Hag właściwą osobą do prowadzenia Man Utd”

Erik ten Hag
fot. PressFocus Na zdjęciu: Erik ten Hag

Jamie Carragher pozwolił sobie na komentarz na temat Erika ten Haga w Man Utd. Zdaniem eksperta piłkarskiego klub z Old Trafford podjął dobrą decyzję o zatrudnieniu Holendra na stanowisko menedżera.

  • Man Utd ogłosił 21 kwietnia, że nowym menedżerem pierwszego zespołu zostanie po sezonie Erik ten Hag
  • Holender na stanowisku opiekuna Czerwonych Diabłów zastąpi Ralfa Rangnicka
  • Na temat wyboru władz angielskiego stanowisko wyraził Jamie Carragher

Erik ten Hag przywróci Man Utd dawny blask?

Jamie Caragher jest zdecydowanie zdania, że Erik ten Hag jest odpowiednia osoba do prowadzenia Manchesteru United. Holenderski trener związał się z Czerwonymi Diabłami kontraktem, który będzie obowiązywał od 1 lipca 2022 roku do końca czerwca 2024 roku.

Moim zdaniem Erik ten Hag jest odpowiednią osobą do pracy w Man Utd. Wiem, że była konkurencja między nim a Mauricio Pochettino o stanowisko menedżera Czerwonych Diabłów. Widziałem jaką pracę wykonał ten Hag w Ajaxie. Gorzej wyglądała sytuacja z Mauricio Pochettino w PSG. Był w świetny w Tottenhamie, ale później nie był w stanie przekroczyć pewnej bariery – mówił ekspert cytowany przez Sky Sports.

– Nie sądzę, aby była duża różnica między Pochettino a ten Hagiem. Chociaż piłka nożna, którą w ostatnich kilku latach prezentował Ajax, na pewno wywoływała pozytywne odczucia – dodał Carragher.

Nowy menedżer Man Utd ma jasny cel, aby przywrócić Czerwone Diabły na szczyt. Aktualnie ekipa z Old Trafford plasuje się na szóstym miejscu w tabeli Premier League. Man Utd cały czas liczy się w walce o miejsce premiowane gra w kolejnej edycji Ligi Mistrzów. W najbliższą sobotę aktualnie wicemistrzowie Anglii zmierzą się z Premier League z Arsenalem.

Czytaj więcej: Skąd Erik ten Hag wziął się w Manchesterze United?

Komentarze