Był łączony z Bayernem. Właśnie podpisał nową umowę

Miał, a właściwie mógł być Bayern Monachium, a nadal będzie Manchester City. Kyle Walker nie zmienił klubu w lecie i właśnie przedłużył kontrakt z Obywatelami. Nowa umowa obowiązuje do 2026 roku.

Kyle Walker (Manchester City)
IMAGO / PA Images Na zdjęciu: Kyle Walker (Manchester City)
  • Kyle Walker miał propozycję przeprowadzki do Monachium
  • Reprezentant Anglii ostatecznie odrzucił ofertę Bayernu i został w Manchesterze City
  • Teraz 33-latek podpisał nowy kontrakt z Obywatelami

Kyle Walker do 2026 roku w Manchesterze City

Kyle Walker w letnim okienku był poważnie łączony z Bayernem Monachium. W pewnym momencie wydawało się, że zmieni klub i odejdzie z Manchesteru City, ale ostatecznie nie opuścił szeregów mistrza Anglii i zdobywcy trofeum Ligi Mistrzów.

Reprezentant Synów Albionu “dał się przekonać” Pepowi Guardioli i kontynuuje swoją karierę na Etihad. Odrzuenie oferty Bawarczyków i pozostanie w niebieskiej części Manchesteru było oczywistym sygnałem, że Walker najprawdopodobniej przedłuży umowę łączącą bo z Obywatelami.

Dzisiaj mamy potwierdzenie – 33-latek podpisał nowy kontrakt, na mocy którego będzie występował w City przynajmniej do 30 czerwca 2026 roku.

– Jestem podekscytowany podpisaniem nowej umowy. Moja przyszłość jest związana z Manchesterem City i to jest dla mnie najlepszy wybór – powiedział Walker w rozmowie z klubowymi mediami.

Komentarze