Bruno Fernandes zakpił z losowania Ligi Mistrzów

Bruno Fernandes
fot. PressFocus Na zdjęciu: Bruno Fernandes

Manchester United w kolejnej fazie rozgrywek zmierzy się w ramach 1/8 finału z Atletico Madryt. Ekipa z Old Trafford pierwotnie została połączona z Paris Saint-Germain. Po tym, gdy zgłoszono błąd techniczny, to losowanie musiało odbyć jeszcze raz. Na łamach jednego z portalu społecznościowych w ironiczny sposób sytuacje skomentował Bruno Fernandes.

  • W poniedziałek 13 grudnia odbyło się w Nyonie losowanie par 1/8 finału Ligi Mistrzów
  • Ceremonia musiała odbyć się dwukrotnie
  • Całe zdarzenie skomentował w mediach społecznościowych Bruno Fernandes

Bruno Fernandes skomentował losowanie losowanie Ligi Mistrzów

Manchester United dwumecz z ekipą z La Liga rozegra na przełomie lutego i marca przyszłego roku. Aktualni wicemistrzowie Anglii będą tym samym przed trudnym zadaniem wywalczenia awansu do grona ośmiu najlepszych drużyn w Europie. Na Twitterze na temat losowania głos zabrał natomiast pomocnik ekipy z Old Trafford.

“Kiedy będzie trzecie losowanie?” – napisał Bruno Fernandes na jednym z portali społecznościowych, dołączając emotikona płaczącego ze śmiechu i popcorn. Wpis reprezentanta Portugalii wywołał mnóstwo reakcji wśród internautów.

Losowanie zostało powtórzone, ponieważ kulka z Man Utd nie znalazła się w koszu z potencjalnymi rywalami Atletico Madryt. Hiszpański klub był jednym z tych, który złożył w tej sprawie protest. Tymczasem ten został zatwierdzony przez UEFA.

Pierwsze spotkania w ramach 1/8 finału odbędą się 15 i 16 oraz 22 i 23 lutego. Tymczasem rewanże mają się odbyć 8 i 9 oraz 15 i 16 marca.

Czytaj więcej: Kontrowersja podczas losowania Ligi Mistrzów. Man Utd został skrzywdzony?

Brentford
Manchester United
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 14. grudnia 2021 03:52.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze