Piłka Premier League
Piłka Premier League fot. Nike

Bernardo Silva: Musimy wierzyć

Bernardo Silva uważa, że Manchester City musi wierzyć, że może zapisać się do historii angielskiej piłki, zdobywając poczwórną koronę.

Czytaj dalej…

Obywatele w lutym sięgnęli już po pierwsze trofeum, wygrywając rozgrywki Carabao Cup. Obecnie nadal są w grze o mistrzostwo Anglii, Puchar Anglii oraz triumf w Lidze Mistrzów.

– Uważam, że to możliwe, ale nie myślimy teraz o poczwórnej koronie. Skupiamy się na każdym kolejnym meczu, ponieważ to najlepszy sposób na to, aby tego dokonać. Teraz myślimy o Cardiff, później o Brighton, a następnie o trzech spotkaniach z Tottenhamem – powiedział Bernardo Silva.

– Mecz po meczy, postaramy się wygrać wszystkie nasze spotkania. Na koniec możemy wygrać wszystko. Nie będzie to jednak łatwe. Nikt tego nie zrobił wcześniej w historii angielskiej piłki, ale chcemy spróbować. Wiemy, że przeciwnicy są bardzo silni i wiemy, że jest to bardzo trudne, ale jeśli w to nie uwierzymy, to nie udam się tego osiągnąć – kontynuował.

– Możesz wygrać wszystko lub możesz wszystko przegrać. O to właśnie chodzi w piłce. Jestem podekscytowany i z niecierpliwością czekam na kolejny miesiąc. Chcemy jednak zrobić wszystko, co w naszej mocy – dodał.

Komentarze