Arturo Vidal skrytykował gwiazdę Manchesteru United. Powodem cieszynka piłkarza

Arturo Vidal podczas streamu na Twitchu odniósł się do cieszynki Alejandro Garnacho. Doświadczony piłkarz był niezadowolony z naśladowania przez Argentyńczyka celebracji bramki, która jest znakiem rozpoznawczym Cristiano Ronaldo.

Arturo Vidal
Obserwuj nas w
IMAGO / Photosport / Andres Pina Na zdjęciu: Arturo Vidal
  • Arturo Vidal podczas streamowania na Twitchu skrytykował Alejandro Garnacho
  • Reprezentantowi Chile nie spodobała się cieszynka, którą wykonał młody piłkarz
  • Garnacho strzelił fantastyczną bramkę w ostatnim meczu z Evertonem

Vidal uważa, że Garnacho powinien budować własną markę

Alejandro Garnacho zachwycił cały piłkarski świat podczas ostatniego ligowego meczu pomiędzy Manchesterem United a Evertonem. Argentyńczyk zdobył przepiękną bramkę z przewrotki w 3 minucie meczu. Bramka do złudzenia przypominała legendarne trafienie Wayne Rooneya z Derbów Manchesteru. Po zdobyciu gola 19-latek wykonał cieszynkę należącą do Cristiano Ronaldo. Zrobił to nie po raz pierwszy, bo za czasów wspólnej gry z Portugalczykiem również używał jego cieszynek.

Zachowanie młodej gwiazdy nie spodobało się Arturo Vidalowi. Chilijczyk regularnie streamuje na portalu Twitch. Właśnie tam postanowił zabrać głos w sprawie Garnacho i jego celebracji po zdobytym golu.

Jedyną złą rzeczą albo tym, czego nie rozumiem, jest to, dlaczego świętuje jak Cristiano Ronaldo? – powiedział.

Musi wyrobić sobie nazwisko. Jest już świetnym piłkarzem. To dobrze, że on jest jego idolem, ale powinien budować swoją markę. Nie rozumiem, dlaczego nie świętuje po swojemu i nie buduję swojej marki – dodał.

Czytaj więcej: Legenda Man Utd rozgoryczona słowami Erika ten Haga

Komentarze