Alexis Sanchez: Mourinho stworzył złą atmosferę

Alexis Sanchez
Alexis Sanchez fot. fcbarcelona.cat

Ciekawej wypowiedzi na temat Jose Mourinho udzielił ostatnio Alexis Sanchez. Chilijczyk dał jasno do zrozumienia, że w momencie, gdy opiekunem Czerwonych Diabłów był Portugalczyka, to w szatni aktualnych wicemistrzów Anglii panowała złą atmosfera.

Czytaj dalej…

– Mourinho to bezsprzecznie jeden z najlepszych trenerów na świecie, biorąc pod uwagę sposób jego treningów, czy analiz, w czym jest bardzo dobry – mówił Alexis Sanchez w rozmowie z BBC.

– W każdym razie w pewnym momencie w drużynie zaczęło panować uczucie, że nie wszystkie decyzje Mourinho były zrozumiałem, co zaczynało tworzyć niezdrową atmosferę – dodał Chilijczyk

– Wpływ na to miały sytuacje, gdy dany zawodnik grał, a nagle był odsuwany od składu, nie otrzymując żadnych wyjaśnień w tej sprawie. Taki stan rzeczy sprawiał, że zawodnik tracił pewność siebie – uzupełnił piłkarz.

Man Utd aktualnie plasuje się na czwartej pozycji w tabeli angielskiej ekstraklasy. W poniedziałkowy wieczór Czerwone Diabły na Stamford Bridge w ramach Pucharu Anglii zmierzą się z Chelsea FC.

Komentarze