Polityka wydawnicza – bukmacherzy

Zakłady bukmacherskie od lat związane są ze sportem a w szczególności z piłką nożną na wielu płaszczyznach. Firmy bukmacherskie są sponsorami wielu klubów sportowych. Reklamują się na stadionach oraz koszulkach piłkarskich. Większość transmisji z meczów także obrandowana jest bukmacherami. 

Bukmacherzy są także partnerami biznesowymi serwisu Goal.pl. W naszym serwisie regularnie zamieszczamy informacje związane z zakładami bukmacherskimi, typami na mecze piłkarskie i inne wydarzenia sportowe. Przedstawiamy porównanie kursów bukmacherskich oraz oferty na konkretne eventy. 

Tylko legalni bukmacherzy 

Dokładamy wszelkich starań aby nasze treści przedstawiały w rzetelny sposób oferty firm bukmacherskich. Współpracujemy tylko i wyłącznie z firmami, które posiadają zezwolenie Ministra Finansów na legalne funkcjonowanie na polskim rynku. 

W naszych tekstach staramy się zaprezentować produkty firm bukmacherskich przejrzysty sposób, zwracając uwagę na regulaminy bukmacherów i wszelkie wymagania dotyczące konkretnych ofert i promocji. 

18+ 

Przypominamy, że zakłady bukmacherskie w Polsce dostępne są tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich. Hazard w każdej postaci jest związany z ryzykiem i może uzależniać. Osoby, które zaobserwują u siebie sygnały uzależnienia powinny jak najszybciej poszukać profesjonalnej pomocy. Jedną z organizacji, która świadczy taką pomoc są Anonimowi Hazardziści