Scaloni po przegranej Argentyny. “”Nie możemy tak myśleć”

Reprezentacja Argentyny w nocy z czwartku na piątek czasu polskiego przegrała z Urugwajem (0:2). Selekcjoner mistrzów świata zareagował na stratę punktów przez swoją drużyną.

Lionel Scaloni
Obserwuj nas w
fot. Imago / Daiana Panza Na zdjęciu: Lionel Scaloni
  • Reprezentacja Argentyny poniosła pierwszą porażkę w ramach eliminacji do MŚ 2026
  • Na temat meczu z Urugwajem głos zabrał Lionel Scaloni
  • Selekcjoner mistrzów świata przekonywał, że nie nie można jego zespołu traktować za niepokonany

Lionel Scaloni o meczu Argentyna – Urugwaj

Reprezentacja Argentyny poniosła pierwszą porażkę w trakcie trwających eliminacji do mundialu, który odbędzie się w 2026 roku. Aktualnie drużyna Lionela Scaloniego ma na swoim koncie 12 punktów po rozegraniu pięciu spotkań. Selekcjoner ekipy z Ameryki Południowej skomentował występ swojej drużyny.

– Nie znaleźliśmy drogi do bramki. Bez wątpienia nasi rywale zasłużyli na zwycięstwo. W drugiej połowie staraliśmy się poprawić, stosując zmiany. Pomimo dobrej passy, ​​jaką mieliśmy, rozumiemy, że w piłce nożnej można przegrać. Jesteśmy smutni, ponieważ zawsze chcemy uszczęśliwiać ludzi, zwłaszcza gdy gramy u siebie – mówił Lionel Scaloni cytowany przez stronę Afa.com.ar

– Nikt z nas nie lubi przegrywać, ale tak się stało. Trzeba teraz pomyśleć o tym, co dalej i to naprawić. Nie możemy tak myśleć, że nigdy nie przegramy, ponieważ jesteśmy mistrzami świata. Każda porażka czegoś uczy. Postaramy się , aby to się nie powtórzyło – dodał trener.

Czytaj więcej: Fantastyczna seria Argentyny zakończona. Zadbały o to gwiazdy Barcelony i Liverpoolu [WIDEO]

Komentarze