Zakaria wspomina dwa ostatnie sezony. Gorzkie słowa Szwajcara

Denis Zakaria w ostatnich dwóch sezonach występował w Juventusie oraz Chelsea. Szwajcarski pomocnik w rozmowie z "RMC Sport" wrócił myślami do tego okresu.

Denis Zakaria
Obserwuj nas w
IMAGO / xSimonxTraylenx PSI-16962-0083 / Pro Sports Images Na zdjęciu: Denis Zakaria
  • Ostatnie dwa lata w karierze Denisa Zakarii nie były udane
  • Szwajcar kompletnie nie poradził sobie w Juventusie i Chelsea
  • Piłkarz Monaco wspomniał o tych dwóch nieudanych dla niego sezonach

Denis Zakaria: Był to okres, w którym nauczyłem się najwięcej

W letnim okienku transferowym Denis Zakaria zasilił szeregi AS Monaco. Szwajcar od momentu przeprowadzki do Francji prezentuje się solidnie. Do tej pory rozegrał 12 spotkań na boiskach Ligue 1, w których strzelił jednego gola. Zawodnik wreszcie odżył, po tym jak dwa ostatnie sezony były bardzo nieudane w jego wykonaniu. 27-latek nie potrafił się odnaleźć w Juventusie oraz Chelsea.

Denis Zakaria na łamach “RMC Sport” postanowił wrócić do tego okresu. W szczerych słowach opowiedział o tamtych trudnych chwilach.

Nie było łatwo, ale to był też okres, w którym nauczyłem się najwięcej w karierze. W takich chwilach zdajesz sobie sprawę, że niczego nie możesz brać za pewnik. Jedyne co możesz zrobić, to pracować, by pozostać, tam gdzie jesteś. Teraz daję z siebie wszystko, aby zapomnieć o tych miesiącach, ponieważ dla zawodnika były bardzo trudne – powiedział reprezentant Szwajcarii.

Kiedy masz małe szanse, nawet bycie gotowym fizycznie niczego nie zmienia. Jesteś psychicznie gotów na grę, ale nie możesz. To również frustrowało, ponieważ widziałem, że zespół nie radził sobie dobrze – dodał.

Sprawdź także: Chelsea dołącza do wyścigu o podpis napastnika RB Lipsk

Komentarze