Bild: Goetze może dołączyć do Monaco

Mario Götze
Mario Götze fot. Abaca/Hepta/SPORTPICTURES

W niedzielę światło dzienne ujrzała wiadomość, że nowym trenerem AS Monaco został Niko Kovac. Bild donosi natomiast, że niebawem nowym podopiecznych byłego opiekuna Bayernu Monachium może zostać Mario Goetze.

Czytaj dalej…

Ofensywny pomocnik pozostaje aktualnie bez klubu. Goetze nie przedłużył kontraktu z Borussią Dortmund, więc do nowej ekipy będzie mógł trafić na zasadzie wolnego transferu.

Z ziemi niemieckiej do Ligue 1?

W kontekście 28-latka wymieniało się już już kilka klubów, do których mógłby trafić. Na dzisiaj jednak żaden transfer piłkarza się nie urzeczywistnił. Najnowsze głosy wskazują natomiast, że Goetze może dołączyć do ekipy z Księstwa, która ma przed startem nowej kampanii ambitne plany.

63-krotny reprezentant Niemiec w trakcie sezonu 2019/2020 wystąpił łącznie w 21 meczach, w których zdobył trzy bramki, notując też jedną asystę. Goetze w trakcie swojej kariery bronił barw także Bayernu Monachium,

Urodzony w Memmingen zawodnik ma na swoim koncie pięć mistrzostw Niemiec, cztery Puchary Niemiec. Tymczasem w 2014 roku sięgnął po mistrzostwo świata z reprezentacją Niemiec.

Komentarze