Nowe wieści ws. powrotu Milika do gry

Arkadiusz Milik
Arkadiusz Milik fot. PressFocus

Olympique Marsylia dzisiaj wieczorem zmierzy się z Angers w meczu Ligue 1. Już wiadomo, że w tym starciu nie zagra jeszcze Arkadiusz Milik. Przed tym starciem na temat stanu zdrowia napastnika głos zabrał opiekun ekipy ze Stade Velodrome.

  • Arkadiusz Milik jest coraz bliżej powrotu do gry
  • Nowe wiadomości na temat reprezentanta Polski przedstawił Jorge Sampaoli
  • Niewykluczone, że wychowanek Rozwoju Katowice zaliczy pierwszy mecz w sezonie już w najbliższą niedzielę

Milik zaliczy epizod przeciwko Lens?

Olympique Marsylia po rozegraniu pięciu spotkań legitymuje się bilansem 13 punktów na koncie. Podopieczni Jorge Sampaoliego w tej kampanii zaliczyli cztery zwycięstwa i remis. W tych meczach brakowało Milika i jak się okazuje, jeszcze trochę będzie trzeba poczekać na powrót Polaka do gry.

– Po rozmowie z lekarzem drużyny doszliśmy do wniosku, że lepiej będzie poczekać jeszcze z powrotem Milika na boisko. Bierzemy natomiast pod uwagę to, że być może zagra przeciwko Lens. Jeśli wejdzie na boisko, to w końcowych fragmentach gry – powiedział opiekun OM w trakcie konferencji prasowej.

Urodzony w Tychach napastnik dołączył do Olympique Marsylia z Napoli za dziewięć milionów euro. W drużynie z Ligue 1 wystąpił jak na razie w 16 meczach, strzelając w nich 10 goli.

Marsylczycy mecz przeciwko Lens rozegrają na swoim stadionie. Konfrontacja zapowiada się bardzo ciekawie. Tym bardziej że szeregi ekipy Jeana Corentina reprezentuje Przemysław Frankowski, który ostatnio znalazł się w drużynie kolejki ligi francuskiej.

Czytaj więcej: Przed 7. kolejką Ligue 1: typy, kursy, zapowiedź

Komentarze