Fabrizio Romano ucina medialne spekulacje o przyszłości Neymara

Neymar
PressFocus Na zdjęciu: Neymar

Znany ekspert transferowy, Fabrizio Romano uważa, że ostatnie doniesienia na temat przyszłości Neymara to tylko medialne spekulacje. Jego zdaniem Brazylijczyk chce zostać w Paris Saint-Germain i wygrać z tym klubem Ligę Mistrzów.

  • Fabrizio Romano uważa, że Neymar zostanie w PSG
  • Wiele mediów informowało, że Brazylijczyk jest wypychany z paryskiego klubu
  • Zdaniem dziennikarza transfer napastnika były trudny do zrealizowania ze względy na jego pensję

Neymar zostanie w Paris Saint-Germain

Spekulacje na temat przyszłości Neymara w zasadzie pojawią przy każdej możliwej okazji. W ostatnim czasie często można było przeczytać w różnych źródłach, że PSG jest zmęczone Brazylijczykiem i pragnie się go pozbyć. Niektórzy używali sformułowań, że napastnik jest wręcz wypychany z klubu. Z tymi doniesieniami nie zgadza się jednak uznany ekspert Fabrizio Romano.

– W tej chwili sytuacja Neymara jest pełna plotek, ale nie ma żadnej oferty dla Brazylijczyka. Osoby bliskie Neymarowi zapewniają, że jego wolą jest pozostanie w Paris Saint-Germain, aby wygrać Ligę Mistrzów z francuskim klubem – pisze Fabrizio Romano w swojej specjalnej rubryce na stronie Caughtoffside.com.

– Do tej pory nie było zaawansowanych negocjacji i myślę, że należy pamiętać, że Neymar podpisał nowy kontrakt z PSG zaledwie rok temu otrzymując ogromną pensją. To byłyby niezwykle trudne negocjacje między Paryżem a potencjalnym nowym klubem. Scenariusz wydaje się być realny tylko w przypadku, gdyby PSG pokryło ponad połowę jego obecnego wynagrodzenia – dodaje dziennikarz.

– Na razie traktuję historie o Neymarze z przymrużeniem oka. Brazylijczyk jest jednym z największych nazwisk w światowej piłce nożnej i prawie każdego lata pojawiają się spekulacje na jego temat, odkąd wykonał ten wielki ruch przenosząc się z Barcelony do Paryża – stwierdził Romano.

Zobacz również: PSG idzie na łowy do Włoch. Będą kolejne rozmowy

Komentarze