Neymar: Paryż jest jak dom

Neymar
Obserwuj nas w
fot. Vladimir Astapkovich / Sputnik/ Hepta / Sport Na zdjęciu: Neymar

Napastnik Paris Saint-Germain, Neymar, jest ostatnio łączony z przenosinami do innego klubu. Brazylijczyk bagatelizuje jednak spekulacje transferowe, twierdząc, że teraz czuje się w Paryżu jak u siebie w domu.

Czytaj dalej…

Brazylijski napastnik dołączył do PSG latem 2017 roku. Wtedy też francuski klub wyłożył za niego kwotę 222 milionów euro. Ostatnio pojawiło się jednak sporo doniesień, że Neymar szuka sposobu na powrót do Hiszpanii. Sam zawodnik twierdzi jednak, że plotki transferowe są nieprawdziwe.

– Zaadaptowałem się do życia we francuskim futbolu. To było łatwe, ponieważ Ligue 1 jest bardzo podobna do La Ligi – powiedziała gwiazda PSG.

– Trochę dłużej musiałem się za to klimatyzować w Paryżu. Kulturowo jest to miasto inne niż te, w których żyłem dotychczas – kontynuował.

– Teraz jednak czuję się w Paryżu jak w domu – dodał.

– Plotki transferowe? Bardzo się cieszę, że o mnie rozmawiacie, ponieważ to pokazuje, że jestem jednym z najlepszych piłkarzy. Spekulacje nad moją przyszłością nie zawierają jednak w sobie prawdy. Jeśli coś będzie na rzeczy to z pewnością o tym powiem – zakończył.

Neymar wystąpił w tym sezonie w 22 spotkaniach, w których strzelił dwadzieścia goli i zanotował dziesięć asysty. Łącznie na boiskach spędził 1855 minut.

Komentarze