Messi wciąż nie podjął rozmów z władzami PSG, kibice Barcelony mogą zacierać ręce

Lionel Messi
fot. PressFocus Na zdjęciu: Lionel Messi

Lionel Messi trafił do PSG latem 2021 roku na zasadzie wolnego transferu z FC Barcelony. Argentyńczyk związał się z ekipą z Ligue 1 kontraktem do końca czerwca 2023 roku. Tym samym już na początku nowego roku zawodnik będzie mógł prowadzić rozmowy z potencjalnym nowym pracodawcę. Nowe wieści na temat piłkarza przekazał dziennikarz Florent Torchut.

  • Lionel Messi wciąż nie podjął decyzji w sprawie swojej przyszłości
  • Nie milkną spekulacje dotyczące powrotu 35-latka do ekipy z Camp Nou
  • Dziennikarz Florent Torchut ustalił, że Argentyńczyk nie prowadzi rozmów z władzami klubu w sprawie nowego kontraktu

Messi w przyszłym roku zakończy misję w PSG?

Lionel Messi w trakcie ostatniego okna transferowego nie był łączony z żadnym klubem. W każdym razie hiszpańskie media przekonywały, że możliwy jest powrót zawodnika do FC Barcelony latem przyszłego roku. Wieści Florenta Torchuta podsycają spekulacje na ten temat.

Znany dziennikarz przekonuje, że Messi wciąż nie zaczął rozmów z klubem z Parc des Princes w sprawie nowej umowy. Tym samym na dzisiaj jego przyszłość z PSG może dobiec końca już z końcem czerwca 2023 roku.

Jasne jest, że 35-letni zawodnik na dzisiaj nawet nie myśli o parafowaniu nowej umowy z paryżanami. Mimo że ma w kontrakcie zapisaną klauzulę, umożliwiająca przedłużenie kontraktu o kolejne 12 miesięcy.

Reprezentant Argentyny w tym sezonie błyszczy na boiskach. Messi wystąpił jak na razie w 10 spotkaniach, notując w nich pięć trafień i osiem asyst.

Albicelestes z kilkukrotnym zdobywcą Złotej Piłki będą w trakcie mundialu w Katarze rywalami reprezentacji Polski w fazie grupowej. Ponadto w tej samej grupie rywalizować będzie Meksyk i Arabia Saudyjska.

Czytaj więcej: Trener PSG scharakteryzował magiczną trójkę. “Neymar jest najbardziej zrównoważony”

Komentarze