Paulo Dybala
Paulo Dybala fot. Grzegorz Wajda

Media: PSG planuje pozyskanie Dybali

RMC Sport informuje na swoich łamach, że Paris Saint-Germain jest poważnie zainteresowane Paulo Dybalą z Juventusu FC. Zwolennikiem pozyskania Argentyńczyka do mistrzów Francji jest dyrektor sportowy stołecznego klubu w osobie Leonardo.

Czytaj dalej…

Brazylijczyk jest przekonany, że Dybala byłby idealnym wzmocnieniem PSG. Zwłaszcza jeśli szeregi klubu ze stolicy Francji opuści Neymar, o czym od dłuższego czasu się spekuluje.

W ciągu ostatniego roku znacznie spadła cena wywoławcza za argentyńskiego napastnika, na co wpływ miała słabsza dyspozycja piłkarza. Wygląda też na to, że Dybala nie znajduje się w planach Maurizio Sarriego na nowy sezon.

W ostatnim czasie w mediach można było przeczytać, że Argentyńczyka chciały mieć w swoich szeregach takie kluby jak Inter Mediolan, czy Manchester United. Tymczasem teraz wygląda na to, że do gry o piłkarza dołączyło PSG.

Francuzy dziennikarze podkreślają, że zainteresowanie paryskiego klubu Dybalą nie ma nic wspólnego z ewentualnymi rozmowami przedstawicieli Juventusu ws. pozyskania reprezentanta Brazylii w osobie Neymara.

Komentarze