Lionel Messi poza kadrą PSG na 5. kolejkę Ligue 1

Lionel Messi
Lionel Messi Pressfocus

Przerwa reprezentacyjna dobiegła końca. Nadszedł czas wrócić do ligowych obowiązków. Kiedy cały Paryż czekał na ten moment, aby zobaczyć Lionela Messiego w akcji, Mauricio Pochettino nie umieścił Argentyńczyka w meczowej kadrze na rywalizację z Clermont. Oprócz 34-latka zabraknie jeszcze dwóch głośnych nazwisk.

  • Lionel Messi nie zagra na Parc des Princes w sobotę przeciwko Clermont
  • Dotychczas PSG wygrało wszystkie ligowe pojedynki
  • Argentyńczyk będzie do dyspozycji trenera w najbliższą środę podczas startu Ligi Mistrzów

Lionel Messi z dodatkowym czasem na odpoczynek

Paris Saint-Germain podało kadrę na spotkanie z Clermont w ramach 5. kolejki Ligue 1. Wśród wielkich nieobecnych znalazł się właśnie Lionel Messi, Neymar czy Sergio Ramos. Piłkarze z Ameryki Południowej dostali więcej czasu na odpoczynek po wrześniowych eliminacjach do mundialu. Wynikiem takiej decyzji jest fakt, że obaj panowie zbyt późno wrócili do Francji. Natomiast hiszpański defensor nadal odczuwa ból w kolanie, więc nikt w klubie nie będzie podejmował niepotrzebnego ryzyka na samym starcie sezonu.

Dotychczas paryżanie wygrali wszystkie pojedynki, dzięki czemu są jednogłośnym liderem francuskiej ekstraklasy. Na horyzoncie wyłania się jeszcze 1.kolejka Ligi Mistrzów. PSG w środę zagra na wyjeździe z Club Brugge. Taka kolej rzeczy oznacza, że kibice z Parku Książąt będą musieli jeszcze trochę poczekać na debiut Messiego na klubowym stadionie.

Paris Saint-Germain
Clermont Foot
Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 11. września 2021 16:58.

Przeczytaj również: Przed 5. kolejką Ligue 1: typy, kursy, zapowiedź

Komentarze