Ligue 1: kolejna wpadka Bordeaux, Milik bohaterem, piękna bramka Polaka – podsumowanie 24. kolejki [WIDEO]

Axel Medina
PressFocus Na zdjęciu: Axel Medina

Wyniki 24. kolejki Ligue 1. Na niedzielę zaplanowano aż siedem spotkań. Najpierw Monaco zremisowało z Lorient 0:0. W innych meczach Brest pewnie pokonał Troyes 5:1, a Bordeaux przegrało z Lens 2:3. Aktualnie Żyrondyści są na ostatniej pozycji. W siódmej konfrontacji gracze Metz przegrali z Marsylią 1:2. Arkadiusz Milik pojawił się na placu gry w 76. minucie, a niedługo potem zdobył kapitalną bramkę przewrotką na wagę trzech oczek. Prezentujemy wyniki i strzelców goli ostatnich meczów.

Bez goli na Stade Louis II, klęska Troyes, Marsylia z trzema oczkami

Mecz AS MonacoFC Lorient rozpoczął niedzielne zmagania w Ligue 1. Finalnie nie zobaczyliśmy ani jednego gola. Radosław Majecki (Monaco) jest kontuzjowany. Trzy punkty zanotował Strasbourg, który pokonał w delegacji Angers 1:0. Karol Fila wszedł na ostatnie minuty w szeregach gości. Kłopotów z triumfem nie miał Brest, który rozgromił Troyes aż 5:1.

Clermont Foot przegrało z Saint-Etienne 1:2. W innym ze spotkań FC Nantes pokonało na swoim terenie Reims 1:0 po bramce z wolnego autorstwa Mosesa Simona.

Gracze Lens wygrali u siebie po ciekawym spotkaniu z Bordeaux 3:2. Przemysław Frankowski wszedł na plac gry dopiero w 82. minucie. W ostatniej konfrontacji zawodnicy Marsylii wygrali z FC Metz 2:1. Zwycięskiego gola dla OM strzelił Arkadiusz Milik, który popisał się atomowym uderzeniem z przewrotki.