Le Parisien o paryskim piekiełku. “Danilo może kłócić się w PSG nawet z Messim”

Paris Saint-Germain w ostatnim czasie jest kojarzone nie tylko z odpadnięciem z Ligi Mistrzów po dwumeczu z Bayernem Monachium, ale również konfliktami w zespole. Le Parisien przekazało natomiast ciekawie wieści o komunikacie między Danilo Pereirą a na przykłąd Lionelem Messim.

Danilo Pereira
fot.PressFocus Na zdjęciu: Danilo Pereira
  • Ciekawy temat poruszony został na łamach Le Parisien
  • Portal przekonuje, że mocną pozycję w Paris Saint-Germain ma Danilo
  • Portugalczyk wyróżnia się szczerością i nie boi się mówić otwarcie o tym, co myśli, mając przed sobą nawet lidera takiego jak Lionel Messi

Dla Danilo nie ma różnicy, czy spiera się z młodymi, czy z Messim

Paris Saint-Germain jest w tej kampanii na dobrej drodze do wywalczenia kolejnego mistrzostwa Ligue 1. W cieniu jednak walki o kolejny triumf w lidze francuskiej pojawiły się w mediach we Francji ciekawe wieści na temat sytuacji w szeregach ekipy z Parc des Princes.

“Danilo mówi prawdę na boisku i poza nim. Jeśli się z czymś nie zgadza, to powie o tym. Potrafi spierać się z Messim dokładnie tak samo, jak z młodymi zawodnikami. Danilo Pereira nauczył się francuskiego błyskawicznie. To naprawdę symbol profesjonalizmu i pracy. Zdobył powszechny szacunek i stał się bardzo silnym przywódcą” – czytamy w Le Parisien.

Portugalski zawodnik trafił do ekipy z Paryża z FC Porto w 2021 roku. Kontrakt z klubem z Paryża obowiązuje do 2026 roku.

Czytaj więcej: Mbappe otwarty na rozstanie z PSG, możliwy darmowy transfer w 2024 roku

Komentarze