Kolejna gwiazda żegna się z PSG, tym razem padło na mistrza Europy

Marco Verratti żegna się z Paris Saint-Germain. Informacji na temat przyszłości zawodnika przekazał dziennikarz Fabrizio Romano, przekonując, że zawodnik zakotwiczy finalnie w jednej z ekip z Kataru.

Marco Verratti
fot. Imago / Matthieu Mirville Na zdjęciu: Marco Verratti
  • Marco Verratrti kończy swoją przygodę z Paris Saint-Germain
  • Dziennikarz Fabrizio Romano przekazał, że Włoch będzie kontynuował karierę w Katarze
  • Nowym pracodawcą 3-letniego pomocnika będzie Al-Arabi SC

Verratti zdecydował się na transfer na Bliski Wschód

Marco Verratti to 55-krotny reprezentant Włoch, który do Paris Saint-Germain trafił w 2012 roku. Jednocześnie zawodnik nigdy nie zagrał w Serie A, ale ma na swoim koncie blisko 80 występów w Lidze Mistrzów. W najbliższym czasie tego bilansu nie poprawi.

Dziennikarz Fabrizio Romano dał do zrozumienia, że Verratti będzie kolejną gwiazdą, która tego lata pożegna się z PSG. Wcześniej z klubem z Parc des Princes rozstali się Lionel Messi i Neymar. Włoch będzie kontynuował karierę w Katarze, gdzie zasili szeregi Al-Arabi SC.

Suma transakcji z udziałem Włoch ma wynieść 45-50 milionów euro. W najbliższych godzinach piłkarz ma udać się na testy medyczne, po których zostanie sfinalizowany transfer z udziałem Verrattiego.

30-latek wystąpił w 416 spotkaniach w ekipie z Paryża.

Czytaj więcej: Prezydent PSG nie spodziewa się rewolucji w Lidze Mistrzów. “Jeśli już, to może być coś w stylu Super Bowl”

Komentarze