Icardi ucina spekulacje na temat swojej przyszłości

Mauro Icardi
PressFocus Na zdjęciu: Mauro Icardi

Mauro Icardi nigdzie się nie wybiera. Mimo wielu niepochlebnych recenzji Argentyńczyk chce kontynuować swoją karierę w Paris Saint-Germain.

  • Icardi chce zostać w PSG na kolejny sezon
  • Argentyńczyk ma jeszcze ważny kontrakt przez dwa lata
  • Napastnik wielokrotnie był już wypychany z paryskiego klubu

Mauro Icardi chce zostać w PSG

W zeszłym sezonie Ligue 1 Mauro Icardi rozegrał zaledwie 24 spotkania, w których zdobył tylko cztery gole. Argentyńczyk przegrał rywalizację z trójką Mbappe, Messi, Neymar i wielokrotnie był wypychany z Paris Saint-Germain.

Napastnik często jest powodem spekulacji transferowych z jego udziałem w roli głównej. Był łączony z powrotem na boiska Serie A. Interesowały się nim też kluby z Premier League. Jednak wolą Icardiego jest pozostanie na Parc des Princes. Argentyńczyk ma ważny kontrakt do czerwca 2024 roku.

– Wciąż mam kontrakt z Paris Saint-Germain przez następne dwa lata. Moja kariera nie jest zagrożona, jak mówicie [dziennikarze]. Postanowiłem zostać tutaj w PSG. Nie martw się, wciąż mam 29 lat i ludzie wiedzą, kim jestem po zdobyciu prawie 200 bramek – stwierdził Mauro Icardi.

Czy to koniec spekulacji na temat jego przyszłości? Trudno to przewidzieć w tym momencie, jednak pewne jest, że wiele też będzie zależeć od nowego szkoleniowca paryskiego klubu oraz planów nowego dyrektora sportowego. Nieoficjalnie mówi się, że Francuzi pozbyliby się napastnika w przypadku otrzymania odpowiedniej oferty.

Zobacz również: Liverpool odrzucił pierwszą ofertę za swoją gwiazdę

Komentarze