Ważna deklaracja żony gwiazdora PSG oskarżonego o gwałt

Przeciwko Achrafowi Hakimiemu wciąż prowadzone jest postępowanie w sprawie oskarżenia o gwałt. Przeciwko zawodnikowi PSG wystąpiła jego żona, która złożyła wniosek o rozwód. W wywiadzie przyznała, że stoi po stronie domniemanych ofiar Marokańczyka.

Achraf Hakimi
Pressfocus Na zdjęciu: Achraf Hakimi
  • Achraf Hakimi pod koniec lutego został oskarżony o gwałt
  • Prokuratura postawiła Marokańczykowi poważne zarzuty
  • Żona 24-latka wniosła o rozwód i stanęła po stronie jego domniemanej ofiary

Żona Achrafa Hakimiego przerwała milczenie

Pod koniec lutego Achraf Hakimi został oskarżony przez 23-letnią kobietę o gwałt. Do zdarzenia miało dojść na terenie posiadłości zawodnika Paris-Saint Germain. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego prokuratura francuska postanowiła postawić piłkarza w stan oskarżenia i objąć go dozorem sądowym. 

PSG nie do czasu procesu nie zdecydowało się odstawić obrońcy od składu. Przeciwko Hakimiemu wystąpiła natomiast jego żona, Hiba Abouk, która postanowiła złożyć dokumenty rozwodowe. Za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że stoi po stronie domniemanej ofiary 24-latka. 

“Po podjęciu decyzji o prawnej separacji i zaprzestaniu wspólnego zamieszkiwania w oczekiwaniu na procedurę rozwodową, która, jak można sobie wyobrazić, oprócz niesionego ze sobą bólu zmusza do konieczności zaakceptowania smutku wynikającego z nieudanego projektu. Oddałam mu ciało i duszę, a teraz przychodzi mi jeszcze stawić czoła temu haniebnemu czynowi? Potrzebowałam czasu, aby oswoić się z tym szokiem. Trzeba ufać wymiarowi sprawiedliwości, zwłaszcza biorąc pod uwagę wagę oskarżenia. Niemniej jednak w swoim życiu zawsze byłam i zawsze będę po stronie ofiar” – napisała Hiba Abouk. 

Ani zawodnik, ani władze PSG do tej pory nie odniosły się do oskarżeń pod adresem Marokańczyka. 

Sprawdź także: Piłkarz PSG oskarżony o gwałt przez prokuraturę. Dozór sądowy

Komentarze