Genesio: Messi jest geniuszem

Piłka Ligi Mistrzów 2018/19
Piłka Ligi Mistrzów 2018/19 fot. adidas

Trener Olympique Lyon Bruno Genesio był rozczarowany przegraną z Barceloną 1:5 w rewanżowym meczu 1/8 finału rozgrywek Ligi Mistrzów.

Czytaj dalej…

Les Gones na Camp Nou doznali dopiero pierwszej porażki w bieżącej edycji zmagań najbardziej prestiżowych klubowych rozgrywek Starego Kontynentu. Siedmiokrotni mistrzowie Francji zostali wyeliminowani, ponieważ w pierwszym spotkaniu tych drużyn nie padły gole.

– Zagraliśmy dwie różne połowy. W drugiej nawet lepiej to wyglądało, bowiem czuliśmy przez kwadrans nadzieję i lekkie zwątpienie rywali przed trzecią bramką – wyznał Genesio dla stacji RMC Sport.

– Planowaliśmy grać wysoko, ale umiejętności Barcelony nie pozwalały nam na to. Zrobiliśmy to lepiej w drugiej połowie, ale po trzeciej bramce było to już niemożliwe – podkreślił szkoleniowiec Les Gones, który był pełen uznania dla autora dwóch trafień i asyst dla mistrzów Hiszpanii.

– Ucierpieliśmy zbyt wiele w pierwszym okresie meczu. Wiedzieliśmy, że wiele zależy od postawy Lionela Messiego. Udowodnił, że jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. On jest geniuszem – dodał Bruno Genesio.

Komentarze