Fortnite zwabił Neymara. Czas na super mecz

Neymar
Neymar fot. PressFocus

Neymar to kluczowa postać Paris Saint-Germain w trakcie trwającej kampanii. Tymczasem od 27 kwietnia postać Brazylijczyka będzie dostępna w grze Fortnite, która błyskawicznie osiągnęła komercyjny sukces. Informacje w tej sprawie podała oficjalna strona internetowa EpicGames.com.

Neymar Jr dołącza do świata Fortnite’a

Neymar zacznie zatem podbijanie rynku. Brazylijczykiem będzie można wykonywać epickie misje. Przy odblokowaniu tej postaci będzie można korzystać z wyjątkowych strojów w kolorach żółtym, zielonym i niebieskim.

Warto zaznaczyć, że pierwsze sygnały o tym, że użytkownicy gry będą mogli korzystać z Neymara, pojawiły się już w marcu. Tymczasem od poniedziałku 26 kwietnia światło dzienne ujrzała wiadomość, że nowa postać będzie możliwa do wykorzystania od 27 kwietnia.

Dzięki Neymarowi będzie można skorzystać także z trybu kreatywnego zainspirowanego dołączeniem do gry Neymara. Dzięki niemu można mieć szansę na wygranie niestandardowego buta piłkarskiego od zespołu Neymara w Pumie.

Wszystkie zadania Neymara JR, dostępne w ramach przepustki bojowej sezonu 6 Rozdziału 2. Zostaną uruchomione 27 kwietnia wraz z premierą wersji 16.30.

Fortnite: Neymar Jr jako postać i nowe cele w grze

Poniżej znajdują się wszystkie misje i przedmioty, które można zdobyć, wykonując je:

  • Porozmawiaj z piłkarzem na wyspie – postacie kochające piłkę nożną na wyspie. Rozpocznij dialog z zawodnikiem. Odblokowuje piłkę emotkę i banner Neymara JR.
  • Ukończ trzy zadania od wyspiarskich piłkarzy – dobry zawodnik zawsze pomaga kolegom z drużyny. Odblokowuje ekran ładowania matador.
  • Skończ pięć zadań od wyspiarskich piłkarzy – zostać prawdziwym asem. Odblokowuje strój Neymara JR.
  • Wykop w powietrze piłkę do nogi jako Neymar JR na 500 metrów – chodzi oczywiście o metry w Fortnite. Odblokowuje plecak Puchar Joia.
  • Strzel gola piłką do nogi jako Neymar JR – zrobisz to z zamkniętymi oczami. Odblokwouje kolof atak Jaguara.
  • Zlikwiduj trzech przeciwników jako Neymar JR – ukończ ten cel, aby uwolnić drzemiącą w sobie pierwotną jaźń… To zadanie odblokowuje Ci wbudowaną emotkę Neymara JR, która budzi jedną z jego form pierwotnych.

Zwiastun prezentujący Neymara w świecie gry

Poniżej przedstawiamy oficjalny film, na którym możecie zobaczyć jak wygląda postać zawodnika PSG przeniesiona do wirtualnego świata Fortnite.

Komentarze