Fabrizio Romano ujawnił nowe informacje dotyczące Messiego

Lionel Messi
fot. PressFocus Na zdjęciu: Lionel Messi

Lionel Messi według informacji dziennikarza Fabrizio Romano jest blisko podpisania nowego kontraktu z PSG. Znany żurnalista przekonuje, że Argentyńczyk chce zostać we francuskiej ekipie.

  • Lionel Messi trafił do PSG w 2021 roku
  • Ostatnio nie brakuje spekulacji na temat przyszłości Argentyńczyka
  • Obecna umowa zawodnika wygasa z końcem czerwca 2023 roku

Jaki los czeka Messiego?

Lionel Messi według najnowszych doniesień mediów chce zostać w PSG. Władze klubu z Paryża też wydają się przekonane do tego, aby zatrzymać piłkarza w klubie. Ojciec zawodnika Jorge Messi wkrótce ma spotkać się ze sternikami mistrzów Francji. W jego trakcie mają zostać omówione takie czynniki jak długo nowego kontraktu i warunki finansowe.

Dziennikarz Fabrizio Romano przekazuje, że Messi zamierza zawrzeć nowe porozumieniem z klubem z Parc des Princes. Z kolei dziennikarz Gaston Edula podaje, że w umowie Argentyńczyka jest zawarta klauzula, umożliwiająca przedłużenie współpracy o kolejny sezon. Dzięki niej Messi może zostać w PSG bez podpisywanie nowego kontraktu.

Doniesienia na temat mistrza świata zmieniają się błyskawicznie, bo jeszcze w poniedziałek Gerard Romero podawał, że reprezentant Argentyny zmienił zdanie na temat swojej przyszłości w ekipie z Francji po zakończeniu trwającej kampanii. Miał brać pod uwagę zmiane pracodawcy.

35-latek ma na swoim koncie 13 strzelonych goli i 14 asyst w 21 rozegranych spotkaniach, licząc wszystkie rozgrywki.

Czytaj więcej: Messi zmienił zdanie po mundialu? Nowa umowa z PSG pod znakiem zapytania

Komentarze